Погода в Тайланді в січні
Тайланд дивовижна країна. Здається, що їй понад було уготовано стати одним з кращих світових курортів. Мальовнича природа, ласкаве море і м’який клімат привертають сюди туристів з усього світу в будь-який час року. Зима в Таїланді триває з листопада по лютий і вважається посушливим порою року.


Погода в Тайланді в січні тримається на температурної позначці від +24 до +32 C. Січня вважається одним з улюблених місяців, особливо для російських туристів, так як в нашій країні в цей час року на більшій частині її території стоять морози. Погода в Тайланді в січні може, звичайно, бути дощовою, але вірогідність цього мала, частіше переважає малохмарна погода. Як правило опадів за місяць випадає не більше 40-50 мм. Вночі температура повітря рідко опускається до +20 C.

Тільки в гірських північних районах країни стовпчики термометрів можуть показувати 0 C, але це рідкість. Звичайна температура в горах +10 +12 C. В цілому погода в Таїланді в січні дуже сприятлива для відпочинку, навіть у морі можна купатися.

Погода в Тайланді в січні Якщо Ви хочете провести свою відпустку в Таїланді та зустріти, скажімо, тут новий рік, тоді про місце перебування варто подбати заздалегідь, так як переважна більшість місць у готелях і готелях завжди бронюється заздалегідь.

Детальний опис клімату і погоди Тайланда по місяцях

Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Погода в Тайланді в січні по містах

Місто / Опис міста, екскурсій день ° С ніч ° С море ° С
Пхукет +32 +22 +28
Паттайя +32 +21 +26
Самуї +32 +20 +26
Ко Чанг +33 +20 +29
Крабі +31 +22 +29
Бангкок +31 +21 +26

.

Джерело: medilive.ru/article.php?id=685″ target=”_blank” rel=”nofollow”

 


MAXCACHE: 0.83MB/0.00288 sec